با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت دالکو. حتما برای شما، سوال هست که حمل و نقل و تحویل به چه صورت است. جواب سوال خود را در این متن خواهید یافت. پس لطفا قبل از خرید حتما این متن را تا آخر بخوانید.

به عرض شما میرسانیم که بعد از خرید شما در پیج و یا وبسایت دالکو، سفارش شما توسط تیم دالکو در سامانه سفارشات پست ایران ثبت میشود. از این رو ما با کمک پست ایران، مرسوله را به دست شما خریدار عزیز میرسانیم. اما شاید توجه داشته باشید که پست ایران هزینه زیادی در بر دارد. ولی این مشکل بزرگی نیست و وبسایت دالکو این بحران را به حداقل رسانده.

حمل و نقل و تحویل

حمل و نقل و تحویل کالا وبسایت دالکو

هزینه پستی برای حمل و نقل و تحویل

هزینه پستی برای یک مرسوله به سراسر ایران تا مدتی پیش تقریبا 15 هزار تومان بود. اما در حال حاض قیمت آن به 22 هزار تومان برای یک مرسوله رسید. که این قیمت نسبت به قیمت قبلی، افزایش بسیار زیادی داشته است. این باعث کم شدن مشتری، فروشگاه های آنلاین شد. بخصوص فروشگاه هایی که از پست ایران استفاده میکردند.

ولی وبسایت دالکو نیز از پست ایران استفاده میکند. و این بحران شامل حال فروشگاه دالکو نیز میباشد. ولی باید توضیحاتی رو به شما ارائه بدهم. این هزینه برای یک مرسوله هست، و وقتی شما چند محصول همزمان سفارش می دهید، باز یک مرسوله حساب میشود. ولی به ازای هر محصول بیشتر فقط یک هزار تومن به قیمت پستی اضافه میشود.

توضیحات درباره افزایش قیمت پست

همانطور که گفته شد به ازای هر یک محصول بیشتر فقط هزار تومان به قیمت پستی اضافه میشود. اما این چگونه است؟ وقتی شما به فرض مثال یک شامپو کلیر سفارش میدهید قیمت پستی 22 هزار تومان است. و وقتی به سبد خریدتان یک شامپوی هد اند شولدرز اضافه میکنید و هزینه آن دو را با هم پرداخت میکنید، اللآن هزینه پستی برای شما 23 هزار تومان است.

وقتی دو محصول سفارش میدهید، دو مرسوله به دست شما نمیرسد. بلکه یک مرسوله با دو محصول برای شما از طریق پست ایران ارسال میشود. و شما هزینه پستی، 22 هزار تومن به علاوه یک محصول بیشتر و اضافه شدن هزار تومان به هزینه پستی، به جای 44 هزار تومان فقط 23 هزار تومان پرداخت میکنید.

راهکار دالکو برای هزینه پستی بالا

همانطور که قول داده بودیم، این مشکل برای وبسایت و کاربران دالکو بسیار بحرانی نیست. دلیلش فقط و فقط قیمت های بسیار پایین دالکو هست. وبسایت را که مشاهده میکنید و قیمت ها را به سایر وبسایت ها مقایسه میکنید، می بینید که قیمت های دالکو بسیار پایین است.

این قیمت کم به دلیل واردات مستقیم از کشور ترکیه است و هیچ ربطی به کیفت محصول ندارد. محصولات دالکو کاملا اصل هستن و اگر بخواهید یکی از محصولات دالکو را در بازار خریداری کنید با قیمت دو یا سه برابر قیمت دالکو مواجه می شوید. و قیمت بالای آنها به دلیل دست داشتن دلال ها و سود زیاد فروشنده است. ولی برای کاربران ما این مشکل قیمت بالا وجود ندارد.

تخفیف های دالکو

تخفیف هایی که در وبسایت می بینید، با قاطعیت تمام به شما بگویم که در هیچ وبسایتی نمی بینید. و دلیلش را هم در پاراگراف بالا گفتم. تمامی این تخفیف ها به خاطر هزینه پست بالا و احترام به مشتری هست. ما همیشه میخواهیم، بهترین برای شما باشیم.

ویژگی محصول تحویل داده شده به خریداران

اولین مزیت مرسوله تحویل داده شده به مشتری، اصل بودن محصول و کالای خریداری شده مشتری است. و دلیل قیمت پایین محصولات واردات مستقیم هست، نه اصل و اورجینال نبودن کالا. همان طور که در بالای صفحه خوانا بودید.

دومین ویژگی آن بسته‌بندی زیبا و مقاوم است که از طریق پست ایران ارسال میشود. ما همیشه پاکت و بسته‌بندی محصول را زیر نظر داشتیم و سعی بر این داشته ایم که به بهترین نحو ممکن عمل کنیم. اما بعضی مواقع بسته‌ای که شما دریافت کردید و کالای داخل آن نقص فنی دارند. برای مثال درب کالا کپس نیست، شما محصولی را خریداری کرده‌اید ولی با حجم کمتری به دست شما رسیده است.

در این مواقع تیم پشتیبانی ما با کمال میل پاسخگوی مشکلات شما عزیزان هست. شما تا هفت روز مهلت دارید نقص فنی را برای ما بازگو کنید. ما محصول را از شما تحویل میگیریم و بهترش را برای شما ارسال میکنیم.