با سلام خدمت شما مشتریان عزیز وبسایت دالکو. اگر قصد خرید عمده و یا تکی دارید این نوشته که درباره دالکو است را از دست ندهید. امروزه اعتماد به فروشگاه های اینترنتی خیلی پایین است. به این دلیل که کلاهبرداری ها در عوضه وب و فضای مجازی رو به افزایش است. خیلی از افراد محصولی را در اینستاگرام به کاربران می فروشند که یا خیلی بی کیفیت است و یا اصل نیست و یا محصول اصلا به خریدار ارسال نمی شود. به این دلیل ما نیز یک صفحه جداگانه برای معرفی خود و فروشگاه اینترنتی مان ایجاد کردیم. تابا ما بیشتر آشنا شوید و اعتماد شما خریداران را جلب کنیم.

فروشگاه دالکو، چند سال پیش فقط یک بازرگانی به مدیریت زانیار رئوفی بود که با فروش عمده به سراسر ایران محصول ارسال می کرد. که در آن زمان نام مستعار آن بازرگانی رئوفی بوده است. اما در پاییز 1400 فروشگاه اینترنتی با نام مستعار دالکو به توسعه و مدیریت محمد محمدی راه اندازی شد. در زمانی که این متن را میخوانید شاید یک وبسایت با ترافیک کم و محصولات اندک مشاهده کنید. ولی دامنه محصولات و برند های ما بسیار زیاد  است و در آینده نزدیک به یکی از پر طرفدار ترین فروشگاه های محصولات اورجینال آرایشی و بهداشتی در ایران تبدیل خواهیم شد.

توضیحات بیشتر درباره دالکو

دالکو فروشگاهی اینترنتی است که فعالیت خود را با فروش محصولات آرایشی و بهداشی آغاز کرد. محصولاتی اورجسنال که پایین ترین قیمت را نسبت به فروشگاه های دیگر دارند. دالکو این قیمت های پایین را به خاطر واردات مستقیم از کشور ترکیه دارد. و قیمت پایین آن به خاطر بی کیفیت بودن کالا و محصول نیست. ما به مشتری ضمانت بازگشت کالا می دهیم که اگر از کالای خریداری شده ناراضی بود آن را تحوی بدهد و مبلغ پرداختی را دوباره دریافت نماید.

وبسایت دالکو دارای نماد اعتماد و ساماندهی است. پس با خیال راحت سفارش خود را به ثبت رسانید و محصول را با اعتماد کامل به فروشگاه و فروشندگان دریافت نمایید. وبسایت دالکو تا به این زمان از درگاه پرداختی زرین پال استفاده می کند. درگاه زرین پال یکی از بهترین درگاه های واسط ایران می باشد که برای دریافت آن به عنوان درگاه واسط فروشگاه باید تایید هویت های سنگین را پشت سر گذاشت.